Zelená linka NUOVO CAFFE - volejte zdarma

800 269 259

Servisní linka

PO - PÁ 8:00 - 20:00 hod
SO - NE 9:00 - 20:00 hod

Chceš k nám?

Zabýváme se zajištěním profesionálního kávového a nápojového servisu, včetně provozu automatů na balené potraviny. Našim hlavním cílem je vysoká kvalita výrobků, služeb a maximální spokojenost zákazníka.  Pokud máte zájem pracovat pro ryze českou společnost, kde je přátelský kolektiv, rádi Vás uvítáme do našeho týmu.

NUOVO CAFFE ROZŠIŘUJE TÝM !

DOPLŇOVAČ/KA POTRAVINOVÝCH AUTOMATŮ

Jste akční, pozitivní člověk, nemáte rád/a nudu a sezení v kanceláři? Baví vás řízení a nebojíte se brněnského provozu?

Pak je dost pravděpodobné, že hledáme právě vás!

Co budete dělat?

  • doplňovat a udržovat v super stavu nápojové a potravinové automaty u našich klientů, většinou v brněnském regionu
  • občas odstranit nějakou drobnou servisní závadu (nic složitého, na vše vás naši technici zaškolí a na větší trable budete volat je)
  • sem tam prohodit pár slov s našimi klienty

Co požadujeme?

  • samostatnost, zodpovědnost
  • měl/a byste být technický typ
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • pečlivost by měla být vaše výrazná vlastnost
  • pptimismus a komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci v menší české firmě rodinného typu
  • služebákem můžeš jezdit domů
  • práci v terénu, takže žádná nuda
  • pracovní dobu PO-PÁ, je na tobě v kolik začneš pracovat v rozmezí 5:30 - 7:30
  • příspěvek na stravování
  • docházkový bonus

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Nabízíme příležitost začít pracovat v malém kolektivu s rodinnou kulturou.
Pokud Vás baví administrativa, komunikace s lidmi a máte proaktivní přístup, tak hledáme právě Vás!

Co vás čeká?

  • E-mailová a telefonní komunikace se zákazníky
  • Příjem a evidence objednávek, oprav a ostatních požadavků klientů
  • Zajištění činnosti spojené se zabezpečením servisních služeb
  • Přebírání kávovarů od zákazníka a zpracování podkladů pro servis kávovarů
  • Přerozdělování servisních požadavků na vodaře/servis
  • Evidence pošty, správa pokladny
  • Základní fakturace, vystavení dokladů, spolupráce s účetní, příprava podkladů
  • Řešení pohledávek
  • Skladová měsíční inventura
  • Nákup režijního materiálu a kancelářských potřeb
  • Spolupráce s odděleními uvnitř firmy, administrativní podpora

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ vzdělání
  • Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se nové věci
  • Zkušenosti v administrativě (základní fakturace, zpracování dat, evidence databází)
  • Schopnost řešení ad-hoc požadavků
  • Výbornou znalost MS Office (Vaše každodenní činnost)

Co vám můžeme nabídnou?

  • Jistotu a zázemí perspektivní české firmy
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Samostatnou a zodpovědnou práci, kdy výsledek je viditelný
  • Příspěvek na stravování
  • Výbornou kávu po celý den zdarma

SERVISNÍ TECHNIK

Jste manuálně zručný a pálí Vám to? Dokážete samostatně jednat a poradit si v jakékoliv situaci?

Vystudoval jste elektro nebo je elektro oblast Vaším koníčkem?

Pokud ano, je možné, že hledáme právě Vás!

Co můžete očekávat za náplň práce?

  • servis, opravy, zprovoznění a následná kontrola
  • instalace a odinstalace nápojových a potravinových automatů v Brně a okolí
  • také uvítáme, jestliže máte oprávnění k revizím

Co od Vás očekáváme?

  • znalosti na úrovni SŠ nebo SOU elektro
  • vyhláška elektro č. 50/1978 §5
  • ŘP sk. B + praxi v řízení motorových vozidel
  • oprávnění k elektrorevizím výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • profesionální přístup, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, zdravý selský rozum
  • technické myšlení a zručnost

Co Vám nabízíme?

  • pravidelná pevná mzda + odměny
  • příspěvek na stravné, telefon
  • příjemný pracovní kolektiv, férové jednání

Přečtěte si jak zpracováváme vaše osobní údaje