Zelená linka NUOVO CAFFE - volejte zdarma

800 269 259

Servisní linka

PO - PÁ 8:00 - 20:00 hod
SO - NE 9:00 - 20:00 hod

Chceš k nám?

Zabýváme se zajištěním profesionálního kávového a nápojového servisu, včetně provozu automatů na balené potraviny. Našim hlavním cílem je vysoká kvalita výrobků, služeb a maximální spokojenost zákazníka.  Pokud máte zájem pracovat pro ryze českou společnost, kde je přátelský kolektiv, rádi Vás uvítáme do našeho týmu.

NUOVO CAFFE ROZŠIŘUJE TÝM !

Doplňovač/ka potravinových automatů

Jste akční, pozitivní člověk, nemáte rád/a nudu a sezení v kanceláři? Baví vás řízení a nebojíte se brněnského provozu?

Pak je dost pravděpodobné, že hledáme právě vás!

CO budete dělat?

  • doplňovat a udržovat v super stavu nápojové a potravinové automaty u našich klientů, většinou v brněnském regionu
  • občas odstranit nějakou drobnou servisní závadu (nic složitého, na vše vás naši technici zaškolí a na větší trable budete volat je)
  • sem tam prohodit pár slov s našimi klienty

CO požadujeme?

  • samostatnost, zodpovědnost
  • měl/a byste být technický typ
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • pečlivost by měla být vaše výrazná vlastnost
  • pptimismus a komunikativnost

CO nabízíme?

  • práci v menší české firmě rodinného typu
  • služebákem můžeš jezdit domů
  • práci v terénu, takže žádná nuda
  • pracovní dobu PO-PÁ, je na tobě v kolik začneš pracovat v rozmezí 5:30 - 7:30
  • příspěvek na stravování
  • docházkový bonus

Obchodní asistent/ka

Chcete pracovat v malém kolektivu s rodinnou kulturou? Baví Vás administrativa a komunikace s lidmi? Máte zodpovědný a aktivní přístup k práci?

CO vás čeká?

  • E-mailová a telefonní komunikace se zákazníky
  • Zpracovávání poptávek a cenových nabídek
  • Zpracování objednávek a zakázek v CRM systému
  • Podpora obchodu, domlouvání schůzek
  • Příprava a evidence smluv a další dokumentace
  • Zajišťování a předávání informací pro bezchybný chod zakázek

JAKÉ znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ vzdělání
  • Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a ochota učit se nové věci
  • Obchodní myšlení, tvořivý a aktivní přístup
  • Zkušenosti s podporou obchodního oddělení
  • Výbornou znalost MS Office (Vaše každodenní činnost)

CO vám můžeme nabídnou?

  • Jistotu a zázemí perspektivní české firmy
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Samostatnou a zodpovědnou práci, kdy výsledek je viditelný
  • Příspěvek na stravování
  • Docházkový bonus
  • Výbornou kávu po celý den zdarma

Přečtěte si jak zpracováváme vaše osobní údaje